Podpořeno z projektu „Hodonín moderně a chytře“
reg. č. CZ.03.4.74/0.0/0.0/17_080/0010077

O projektu

Slovo patrona

Kvalita života ve městě je důležitý faktor, na základě kterého se rozhodují občané i firmy, kde zakotví. Budování města, kde budou lidé chtít žít, zároveň vytvoří potenciál pro pracovní příležitosti a zakládání firem.

— Libor Střecha

PinCity Hodonín

PinCity je komplexní platforma pro občanskou spolupráci v procesu strategického plánování, která díky srozumitelné prezentaci záměrů města umožňuje lépe a rychleji využít potenciálu aktivních obyvatel.

Jsme technologický start-up projekt, jehož cílem je vyplnit komunikační prostor mezi vedením měst a jejich obyvateli. Nejde nám o rozesílání SMS zpráv, ale o podporu občanských iniciativ a zajištění tvůrčí spolupráce mezi jednotlivými zájmovými skupinami. Věříme, že participace je jednoznačný trend a nový způsob, jak řídit města. Základem je otevřenost obce a zapojení jejich obyvatel. Ruku v ruce. Společně.

Díky zázemí naší společnosti, která již více jak 25 let pracuje pro města, kraje a další organizace veřejného sektor, kombinujeme unikátní znalosti strategického řízení s moderními technologickými nástroji. Pomožte nám rozvíjet Vaše město na datovém základě v kombinaci s náměty občanů.

Kontakty

Správce aplikace

Ing. Alan Závada

[email protected]

+420 731643122

Moderátor diskuzí

Ing. Dalibor Novák, vedoucí odboru rozvoje města

[email protected]

Máte-li nápad, jak vylepšit funkčnost této aplikace, budeme vděčni za váš námět. Náměty posílejte na adresu [email protected]
Menu